Naujienos 2012

22 Jun

Projektas ,,Gyvas bendradarbiavimas 2018“

Telšių r. savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo iniciatyvinė grupė (jos veikloje dalyvauja TVGN psichologė Rasa Mickuvienė) ir šias metais parengė projektą bei birželio 11-14 dienomis pakvietė penkiolika jaunuolių į aktyvaus buvimo akademiją Džiuginėnų patirtinio mokymosi centre. Šiemet akademijos veikloje galimybę dalyvauti turėjo keturi TVGN globotiniai.

Hits: 1100
12 Apr

Socialiniai globėjai Aldona ir Gintaras: vaikai mus jau vadina tėvais

Telšių vaikų globos namai dalyvauja socialinio globėjo bandomojoje veikloje. Dabar Telšių vaikų globos namuose yra dvi socialinių globėjų šeimos. Abi jos globoja po du mažamečius vaikus.
Vieni iš globėjų – tai Aldona ir Gintaras. Aldona ir pati dirbo Telšių vaikų globos namuose. „Aš mačiau, kaip vaikams trūksta meilės, švelnumo, kaip jie pešasi kuris pirmas atsisės ant kelių ir gaus daugiau meilės, todėl nusprendžiau tapti globėja,“ – sako moteris.

Hits: 1559
13 Feb

Švenčių belaukiant

„Tikėk savimi. Kurk tokį gyvenimą, kokį norėtum gyventi. Stenkis iš mažyčių galimybės kibirkštėlių įkurti pasiekimų liepsną“

Hits: 1426
01 Mar

SKELBIMAS

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į tokį turtą įsigijimų tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr.841 „Dėl žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į tokį turtą įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiamas namo (ne mažiau kaip 4 kambarių) arba 4 kambarių buto nuomos pirkimas

 

Hits: 1524
04 Jan

Naujieji 2018 metai

Baigiantis metams vaikų širdys visada būna pripildytos kalėdinio stebuklo laukimo ir džiaugsmo. Šiemet mes nusprendėme Kalėdų laukti kartu su baubukais iš Biržuvėnų dvaro. Visi vaikai, pasiėmę šventinę nuotaiką ir geras emocijas, vieną gruodžio popietę išvyko į Biržuvėnus, į ten esantį dvarą, kur žiemos šventiniu laikotarpiu karaliauja to dvaro baubukai. Jie kartu su vaikais žaidė įvairius kalėdinius žaidimus ir skleidė įvairius burtus ir kerus. Šventėje dalyvavo ir Kalėdų senelis, kuris gausiai apdovanojo mūsų vaikus dovanėlėmis ir padėkos raštais už gerą elgesį , už tvarkingus kambarius.

Hits: 2038

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes