Naujienos 2012

09 Oct

Miško šventė

Saulėtą, bet žvarbią rudens popietę susirinkome vaikų globos namų kieme į miško šventę.
Šeimynų komandos, gavusios miško pasus, išsiskirstė po 5 stoteles: grybų, paukščių, žvėrių, medžių- krūmų ir vaistažolių. Vaikai su dideliu noru ir entuziazmu stengėsi atpažinti kuo daugiau medžių ir krūmų lapų, miško paukščių, žvėrelių ir grybų. Vaistažolių stotelėje sužinojo apie augalų gydomąsias savybes, turėjo galimybę paragauti 4 rūšių vaistažolių arbatos ir jas atpažinti.

Hits: 1524
08 Oct

Susitikimas su viešnia iš Niujorko

Rugsėjo 30 d. Telšių savivaldybės tarybos narys Remigijus Juška į mūsų namus pakvietė viešnią iš Niujorko Aurą Copeland. Aura buvusi telšiškė, studijavusi dizainą Dailės akademijoje. Vėliau savo studijas tęsė JAV, kur dirbo ir modelio darbą. Pastaruoju metu kuria avalynę bei papuošalus.

Hits: 1441
29 Sep

Išvyka į energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką

Rugsėjo 17 dienos popietę 18-likos globotinių grupė kartu su spec. pedagoge Adele S. ir psichologe Rasa M. aplankė Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką, esantį Likšų kaime, Plungės rajone.

Hits: 1504
05 Oct

Socialinė akcija "žvejOK 2015"

Spalio 3 dieną visoje Lietuvoje vyko socialinė akcija vaikų globos namų auklėtiniams "žvejOK 2015". Akcijoje, kuri vyko Mažeikių rajone prie Ašvos tvenkinių dalyvavo 4 mūsų vaikų globos namų ugdytiniai ir socialinis darbuotojas Danielius Kriaučiūnas.

Hits: 1421
28 Sep

Nuotykių savaitgalis

Paskutinį rugsėjo šeštadienį visi vaikai buvo kviečiami į vaikų globos namų  kiemą. Jų laukė piratų lobio paieška.
Pasidalinę į dvi komandas, raudonųjų ir mėlynųjų, sugalvojo savo komandos pavadinimą. Vaikai išklausė išsamius nurodymus, kaip reikės ieškoti lobio. Komandų kapitonams buvo išdalinti žemėlapiai, kuriuose  pažymėtos stotelės su užduotimis. Vaikai  turėjo stotelėse surasti  vokus, atsakyti į paruoštus klausimus apie Telšių miesto, vaikų globos namų istoriją, atlikti užduotis: pabaigti patarles, surimuoti eilėraštį, surinkti teritorijoje šiukšles.

Hits: 1371

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes