Naujienos 2012

03 May

„Obuolio draugų“ išvyka

Nuo rugsėjo iki balandžio TVGN buvo vykdoma tarptautinė ankstyvoji prevencinė programa „Obuolio draugai“. Ši programa tikslingai skirta vaikų emociniams ir elgesio sunkumų įveikimo gebėjimams ugdyti(s). 24 užsiėmimus globotiniams vedė socialinė pedagogė D. Bikniuvienė ir psichologė R. Mickuvienė.

Hits: 1421
18 Apr

Vaikų namuose šurmuliavo Šv. Velykos

Saulutė. Paukšteliai. Deja, pavasaris šiemet žygiuoja lėtai. Socialiniai darbuotojai sukvietė vaikus į 3 šeimyną Velykinių varžytuvių. Šaukšte kiaušinį nešti geriausia sekėsi 1 šeimynos auklėtinei  Andželai ir 3 šeimynos atstovui Donatui.

Hits: 1483
27 Dec

Šventinis šurmulys

Nors už lango žiemos baltumo trūksta, tačiau šventinė nuotaika lankosi mūsų namuose jau visą gruodį. Pirmiausia pakvipo spalvotais meduoliais. Ačiū visiems, kurie skyrė laiko jų marginimui ir nuoširdžių linkėjimų rašymui! Tada ir patys puošėme savo šeimynose eglutes, kambarius, nes netrukus pas mus užsuko daug gerų žmonių – ir senų bičiulių, ir nepažįstamųjų, aišku, su saldumynais ir dovanomis.

Hits: 1804
18 Apr

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“

Edukacinis užsiėmimas „Kas ant margučio išrašyta“ (su edukatore vyr. muziejininke Salomėja Udovičiene) ir ekskursija po Žemaičių muziejų „Alka“ (su specialiąja pedagoge, logopede Adele Stančiene) Balandžio12 d.lankėmės Telšių „Alka“ muziejuje edukacijoje „Kas ant margučio išrašyta...“

Hits: 1375
09 Dec

Kalėdinės žaidynės 2016

Šių metų gruodžio 6 dieną Šiaulių arenoje vyko, jau tradicija tapusios, šeštosios Lietuvos vaikų  globos namų kalėdinės žaidynės. Šiose žaidynėse dalyvavo trisdešimt komandų, tarp kurių Telšių vaikų globos namų auklėtiniai Brigita Pupšytė, Rima Stonytė, Eividas Liaugaudas, Donatas Šaulys, Dovydas Grigas, Rimantas Grigas, Paulius Šereikis, Mantas Šaulys  ir Matas Meinorius.

Hits: 1714

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes