Naujieji 2018 metai

Baigiantis metams vaikų širdys visada būna pripildytos kalėdinio stebuklo laukimo ir džiaugsmo. Šiemet mes nusprendėme Kalėdų laukti kartu su baubukais iš Biržuvėnų dvaro. Visi vaikai, pasiėmę šventinę nuotaiką ir geras emocijas, vieną gruodžio popietę išvyko į Biržuvėnus, į ten esantį dvarą, kur žiemos šventiniu laikotarpiu karaliauja to dvaro baubukai. Jie kartu su vaikais žaidė įvairius kalėdinius žaidimus ir skleidė įvairius burtus ir kerus. Šventėje dalyvavo ir Kalėdų senelis, kuris gausiai apdovanojo mūsų vaikus dovanėlėmis ir padėkos raštais už gerą elgesį , už tvarkingus kambarius.
Atėjus kūčių vakarui visa vaikų namų bendruomenė pabuvo rimtyje, pasimeldė ir padėkojo dievui už suteiktas gėrybes, ir už tai , kad turime ką apkabinti, kad visi esame sveiki  ir sotūs. Visos šeimynos susirinko prie bendro stalo, kartu meldėmės, kartu vaišinomės kūčių patiekalais , giedojome giesmes. Aišku, neapsiėjome ir be kūčių burtų, būrėmės kas pirmasis išeis iš šių namų, kas kitais metais laukia mūsų , kurio gyvenimas bus ilgiausias ir gražiausias.
Šventės tęsėsi Šv. Kalėdų rytą, atsikėlę visi vaikai rado po eglute dovanėles. Už jas dėkingi savo draugams švedams. Tai tokios mūsų šventės....nežinau ar visi sulaukė to kalėdinio stebuklo, bet tikrai visi pajuto šilumą, meilę savo artimui ir džiaugsmą. Gerai  pagalvojus, juk tai ir yra kalėdinis stebuklas :) Baigiantis metams vaikų namų bendruomenė kviečia visus pasidžiaugti tuo kas įvyko gera, pabūti su savimi, padėkoti draugui, artimui, mylimam  žmogui. Būkime visi laimingi ateinančiais metais... Su naujaisias metais, mielieji :)

Socialinė darbuotoja Sonata Gedmintienė

Telšių vaikų globos namai.
Džiugo g. 6, LT-87116 Telšiai | info@tvgn.lt | http://www.telsiuvaikuglobosnamai.lt
Įstaigos kodas: 190989999 | Tel. (8 444) 51 373 | Faks. (8 444) 51 373

wordpress themes